Lejupielāde
whatsapp
​Hidrosēja ir efektīva un izdevīga augsnes erozijas aizsardzības metode
RSGA piedāvā hidrosējas pakalpojumus. Šī tehnoloģija nodrošina vienmērīgu augsnes apzaļumošanu. Grūti sasniedzamu vietu un augsnes meliorācija pēc ugunsgrēkiem. Zālāju, sporta laukumu, asfalta un dzelzceļa nogāžu labiekārtošana

Hidrosējas tehnoloģija

KAS IR HIDROSĒJA?

Hidrosēja ir pati efektīvākā un ekonomiski izdevīgākā zālāja audzēšanas un augsnes erozijas kontroles metode, kā arī lielu grūti sasniedzamu laukumu rekultivācijas metode (stāvas nogāzes, ceļu nogāze utt.) bez ilgstošiem sagatavošanas darbiem. Tās būtībā ir mulčas, zāles sēklu un dažādu piedevu, kas nodrošina optimālus apstākļus sēklu dīgšanai un sakņu sistēmas veidošanai, maisījuma izsmidzināšana uz zemes virskārtas zem 6 atmosfēru spiediena. Šī metode ļauj izsmidzināt maisījumu 70m rādiusā no iekārtas. Ūdens emulsijas sastāvs izplata pāri laukumam sēklas un visas nepieciešamās uzturvielas, kas nodrošina veselīgu un ātru zāles augšanu.

Hidrosējas metode un tehnoloģija

Hidrosējas metode

Ar speciālas tehnikas palīdzību tiek izsmidzināts maisījums hidrosēšanai, kas nodrošina optimālus apstākļus sēklu dīgšanai un sakņu sistēmas veidošanai. Izsmidzināšanai izmanto 6 atmosfēru spiedienu. Tiek izmantots mulčas, zāles, barojošo vielu un citu materiālu maisījums. Metode ļauj izsmidzināt maisījumu 70 m rādiusā no ierīces atrašanās vietas.

HIDROSĒJAS SOĻI
0. diena
Sagatavošana
1. diena
Pēc hidrosējas
21. diena
Pēc hidrosējas
Hidrosējas tehnoloģija

Nodrošina iespēju izveidot augstas kvalitātes zāles segumu nogāzēs ar asu leņķi. Hidrosējas iekārta ļauj ātri izsmidzināt hidrosējas maisījumu lielās platībās, kā arī nodrošināt kvalitatīvu zālāju grūti sasniedzamās vietās.

Vienreizēja

Hidrosēšana divos posmos

Vienreizēja

Zāliena hidrosēšana tiek veikta, izveidojot specifisku maisījumu un tā pārklāšanu izmantojot speciālu iekārtu. Maisījums satur sevī ūdeni, sēklas, mēslojumu, līmi saturošus materiālus, organisku krāsvielu, kā arī citus materiālus. Krāsvielas piemaisījums nodrošina to, ka teritorija tiks pārklāta vienmērīgi un nekas netiks izlaists. Tā arī nekaitē videi. Savukārt līmveidīga želeja pilda aizsargājošo funkciju. Pasargā sēklas no vēja, putniem un nokrišņiem.

Divos posmos

No vienreizējās metodes atšķiras ar to, ka zeme pirms tam tiek pārklāta ar mulču (2-5 cm slānis) un tikai pēc tam ar zāles sēklu un barības vielu maisījumu. Šim nolūkam tiek izmantota īpaša hidrosējas iekārta, kas ir aprīkota ar smalcinātāju un ventilatoru.

KUR IZMANTO HIDROSĒJU?

Ir vērts izmantot hidrosēju, ja jums ir nepieciešams:

Zālāja vispārējā audzēšana

Sporta laukumu apzaļumošana

Ceļu un dzelzceļu nogāžu apzaļumošana

Erozijas kontrole un augsnes stabilizācija

Zemes ceļu atputekļošana

Augsnes rekultivācija pēc ugunsgrēkiem

CSA poligonu rekultivācija

Metalurģisko ražošanas atkritumu rekultivācija

Ūdenskrātuvju, upju gultņu, ūdens noteču krastu nostiprināšana

Vertikālo konstrukciju apzaļumošana

Ekoloģisko stāvvietu apzaļumošana

HIDROSĒJAS PRIEKŠROCĪBAS

Galvenās hidrosējas priekšrocības:

Vienlaicīga zāļu sēklu un barības vielu izsmidzināšana

Labvēlīgās vides radīšana ātrākai sēklu augšanai

Sēklu un augsnes aizsardzība no izskalošanas un izžūšanas

Vienmērīgas sēklu augšanas nodrošināšana

Augsta darba ražība un drošs rezultāts

Zemas materiālās hidrosējas izmaksas sarēķinot uz 1m2

Minimāli darba resursu izdevumi

Zemas iekārtu apkalpošanas izmaksas

Zālāja ilgnoturība

PASŪTĪT HIDROSĒJAS PAKALPOJUMUS

Pie mums var pasūtīt jūsu teritorijas hidrosējas pakalpojumus. Mēs izmantojam modernas tehnoloģijas un standartus, kas ļauj maksimāli efektīvi un ātri pārklāt visu nepieciešamo teritoriju.

HIDROSĒJAS IZMAKSAS

Uzziniet vairāk sazinoties ar mums un pastāstot par savām vajadzībām.

Pakalpojumi