Lejupielāde
whatsapp
Industriālais dezodorants un pretputekļu apstrāde. Profesionāla aizsardzība pret smakām un putekļiem, kas rodas tehnoloģisku procesu gaitā
Industriālais dezodorants - likvidē smakas poligonos, izgāstuvēs, rūpniecības objektos. Betona un betona grīdu pretputekļu apstrāde, līdz 90% aizsardzība no putekļiem

INDUSTRIĀLAIS DEZODORANTS UN PRETPUTEKĻU APSTRĀDE

POLIGONU SMAKU SAMAZINĀŠANA

Asa, nepatīkama smaka no poligona ir neatliekama problēma izgāstuvēs un poligonos mūsdienās. Šīs vietas ir vienas no sarežģītākajām tur esošo sīku atkritumu savaldīšana (PVC maisiņi u.c.), kā arī nepatīkamo smaku apkarošanas ziņā. Sadzīves atkritumi tiek nogādāti poligonā priekš bioloģiskas pārstrādes, kas arī ir izveidojošo smaku cēlonis.

No kā sastāv smaka poligonos?

Sērūdeņraža un amonjaka izdalīšanās negatīvi ietekmē cilvēku veselību un vidi. Salīdzinoši nesen vienīgā metode, kā novērst poligona smakas, bija poligona izvietošana tālu no apdzīvotām vietām, kas ne vienmēr veicināja efektīvu loģistiku. Tomēr šī metode nemazināja kaitīgo ietekmi uz vidi un ekoloģiju. Mūsdienās ir izstrādātas efektīvas tehnoloģijas poligonu smaku likvidēšanai, kā arī negatīvās ietekmes uz vidi mazināšanai. Tieši šīs funkcijas pilda industriālais dezodorants..

INDUSTRIĀLAIS DEZODORANTS

ASS P.I.R.A. + AIRBORNE 10 METODE

ASS P.I.R.A. ir autonoma mobilā metode, kas paredzēta ķīmisku vielu (Airborne 10) un ūdens maisījuma izplatīšanai zem augsta spiediena.

Airborne 10 darbības princips ir SURFACTANT INDUCED ABSORBTION TECHNOLOGY (S.I.A.T.). Airborne 10 ir ķīmiska viela, kas paredzēta nepatīkamu smaku novēršanai poligonos un izgāztuvēs. Ar virsmaktīvās iedarbības palīdzību ūdens spēj absorbēt gāzes smaku un bloķē to ūdens pilēs kā izšķīdušu vielu. Tā rezultātā ūdens pilienu svars palielinās, kas veicina vienmērīgu pārklāšanu un nodrošina, ka pilieni, kas sajaukti ar izgarojumiem, nosēžas uz zemes, kur tie vēlāk var bioloģiski izšķīst, nekaitējot videi.

Ņemot vērā, ka industriālais dezodorants nodrošina sīku daļiņu absorbēšanu, to var efektīvi izmantot arī objektos ar paaugstinātu putekļu daudzumu, kur ūdens pilieni absorbē sīkās putekļu daļiņas, samazinot putekļu saturu objektā.

Airborne 10 / ūdens maisījums faktiski absorbē gaisā smaržas gāzes un izgarojumus, tādēļ šī metode garantē, ka smakas netiek pārklātas vai “maskētas” ar ķīmiskām vielām.

Pateicoties autonomam ģeneratoram, ierīci ir iespējams brīvi pārvadāt un izmantot objektos bez elektrības piekļuves, tomēr darbiem, kuriem tiek paredzēts ilgāks izpildes laiks, var būt nepieciešama arī strāvas padeve.

Dažādi uzgaļu tipi nodrošina vienmērīgu pārklāšanu jebkuram objektam, regulējot spiedienu un pilienu lielumu.

INDUSTRIĀLO DEZODORANTU IZMANTO:

izgāztuvēs

poligonos

ražotnēs un industriālos objektos ar paagstinātu smaku saturu

ražotnēs un industriālos objektos ar augstu putekļu daudzumu.

INDUSTRIĀLĀ DEZODORANTA PRIEKŠROCĪBAS:

samazina izgarotās gāzes un smakas līdz 90%

samazina putekļu daudzumu objektā līdz 90%

ekoloģiski saudzīga metode

Pretputekļu apstrāde

Betons tiek plaši izmantots būvniecībā, pateicoties tā izturībai, uzticamībai un augstajai veiktspējai. Tomēr tam ir trūkums - putekļi, kas veidojas uz betona virsmas. Cementa putekļi rada daudz neērtības, traucē normālai telpu ekspluatācijai, kā arī negatīvi ietekmē cilvēka veselību.

Betona un cementa virsmu pretputekļu apstrāde

Betona un cementa virsmu pretputekļu apstrāde novērš putekļu veidošanos un samazina putekļu daudzumu līdz pat 90%.

Pie mums var pasūtīt cementa virsmu, kā arī jebkura veida betona virsmu pretputekļu apstrādi.

PAKALPOJUMI